OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

________________________________________________________________________________________________________________
 
Veľa ľudí sa na mňa obracia s otázkou koľko poweriser stojí, prípadne kde je možné si ho zakúpíť. Na internete je množstvo stránok kde sa tieto skákacie topánky predávajú. Taktiež ceny sú dosť rôzne. Ja osobne som si moje skákacie topánky objednal zo stránky:
 
 
 
tam teraz stoja okolo 220€ plus náklady na dopravu. Avšak v čase keď som si ja kupoval Poweriser som sa nachádzal v Írsku takže neviem potvrdiť či posielajú zásielky aj na Slovensko. Do Českej repbliky ale určite áno.
 ________________________________________________________________________________________________________________
 
Pre naše zemepisné šírky je  podľa môjho názoru celkom zaujímavý aj internetový obchod ktorý sa nachádza na internetovej stránke:
 
 
Z tejto stránky sa dajú skákacie topánky objednať aj na Slovensko a k cene 7999 Kč si treba pripočítať náklady na dopravu 240 Kč. Okrem samotnej ponuky poweriserov je tu aj široká ponuka príslušenstva a náhradných dielov.
__________________________________________________________________________________________________
 
Ak by niekto mal záujem si tieto skákacie topánky pred kúpou vyskúšať, prípadne s niečím poradiť kľudne ma môže kontaktovať či už cez túto stránku alebo na mojej mailovej adrese jangaso@zoznam.sk .